FA EN
از قلمکاری

از قلمکاری "بی سان" تا چیت سازیهای مرسوم

تبیین جزئیات اختلاف میان قلمکاری‌های «بی‌سان» و چیت‌سازی‌های مرسوم:

در مقایسه تولیدات معمول در بازار با آن چه در «شرکت هنرآفرینان قلمکاری محور (سهامی خاص)» انجام می‌شود، می‌توان گفت که مجموعه «بی‌سان» به منظور احیاء شیوه اصیل قلمکاری با استفاده از قلمو روی پارچه‌های دارای ظرافت و حاوی نقوش و رنگ‌های متناسب با ذائقه روز تشکیل هویت داده است. در حقیقت سعی دارد آن چه در طی سال‌های اخیر و در محصولات با کیفیت پائین نادیده گرفته شده است را به نحو احسن اصلاح و تأمین نماید.

به بیان دیگر بکارگیری قلمو به جای چاپ به وسیله مهر برای انتقال طرح و انتخاب نقوش منحصر به فرد قلمکاری در این شرکت، باعث می‌شود سطح کیفی کار در بالاترین حد خود قرارگرفته و ارزش واقعی کار دست را هویدا سازد.

همچنین گفتنی است اعضای «بی‌سان» که از جمله سرمایه‌های انسانی جوان و دانشگاهی محسوب می‌شوند، در طراحی و اجرای نمونه‌های یکتا و بی‌مانند محصول از خود به طور متداوم خلاقیت و ابتکار لازم را بروز داده و حتی به تکرار بهترین‌های پیشین بسنده و اکتفا ندارند.از سوئی دیگر، انتخاب پارچه‌هائی با 4برابر ظرافت نخ بیش‌تر در مقایسه با قلمکاری (چیت‌سازی)های مرسوم و رنگ‌هائی با ثبات نوری و سایشی بالاتر از حد استاندارد ملی ایران بر جمله این تفاوت‌ها می‌افزایند.

 

قلمکاری اصیل اصفهان

www.Be-Sun.ir

قلمکاری اصیل «بی سان» (بوسیله قلم) هدیه، سوغات و صنعت دست فاخر و نفیس اصفهان


آدرس «بی سان» مارکت: اصفهان سیتی‌سنتر، طبقه همکف، آتریوم مرکزی
Top